Nereikia atsisakyti tikslo, geriau padidinkite pastangas

Toks yra mūsų įmonės šūkis ir raginimas veikti. Laikykitės jo ir jūs tam, kad ateitis būtų tokia kaip norite jūs.

Šiuolaikinis pasaulis tiesiog reikalauja, kad jūsų verslas būtų prieinamas žmonėms ne tik fiziškai, bet ir virtualiai. Nes 80% potencialių klientų ieško jūsų paslaugų būtent elektroninėje erdvėje. Bet vien sukurta ir paleista elektroninė parduotuvė negarantuoja jums verslo sėkmes, nes be tinkamai atlikto marketingo ji tiesiog pasimes tarp konkurentų. Todėl mes siūlome:

  • Elektroninės parduotuves kūrimas
  • Konkurentų analizė
  • Google, Yandex, Facebook, Instagram ir VK marketingas
  • Remarketingas
  • Personalo apmokymas

Sėkmė visur ir visada priklauso nuo dviejų sąlygų: teisingai nustatytų galutinių tikslų ir surastų atitinkamų priemonių, vedančių į galutinį tikslą.

– Aristotelis –

Mes siūlome didelį paslaugų spektrą

MB IT VERSLAS teikia profesionalias IT paslaugas verslui.

MB “IT VERSLAS” profesionaliai kuria internetines parduotuves bei jų priedus. Mūsų komanda pasistengs, kad jūsų pardavimai sparčiai augtų.

Taip pat siūlome savo klientams profesionalių internetinių svetainių kūrimo paslaugą. Šiuolaikiniam verslui labai svarbu būti matomam internete ir internetinis puslapis yra puikus sprendimas pranešti savo klientams apie save ir vykdoma veiklą.

Kad greičiau pasiekti norimų rezultatų, jūsų verslui reikalinga protinga reklaminė kompanija. Mes siūlome savo klientams protingą, optimizuotą reklamą soc. tinkluose ir paieškos sistemose. Mes padarysime taip, kad pas jus ateitų ne tik nauji klientai, bet ir sugrįžtų seni.

Kompiuterių aptarnavimas

Darbo vietų perkėlimas. Operacinės sistemos bei programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas. Periferinės įrangos prijungimas. Modernizavimas ir blokinis remontas.

Biuro įrangos aptarnavimas

Spausdinimo ir nuskaitymo įrenginių prijungimas. Bendros prieigos organizavimas. Trikčių šalinimas. Apmokome personalą naudotis su įranga.

Serverių aptarnavimas

Windows, Linux, FreeBSD serverių administravimas. Atsarginių kopijų organizavimas ir priežiūra. Prieigos teisių valdymas. Apsauga nuo virusų ir įsilaužėlių atakų. Veiklos optimizavimas.

Vaizdo stebėjimo įrangos aptarnavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos veikimo palaikymas ir užtikrinimas. Nuotolinio stebėjimo per internetą organizavimas. Vaizdo stebėjimo įrašų archyvo saugojimo organizavimas.

Telefonijos aptarnavimas

Telefono įrangos prijungimas ir sukonfigūravimas prie biuro ar debesų telefonijos. Automatinių sekretorių nustatymas. Skambučių paskirstymo ir skambučių peradresavimo taisyklių nustatymas.

Tarpininkavimas tarp tiekėjų

Interneto, telefonijos, el.pašto, svetainių talpinimo paslaugų tiekėjų paskyrų valdymas. Atstovavimas techniniais klausimais. Paslaugų sudėties optimizavimas.

Lokalinio tinklo aptarnavimas

Tinklo įrangos prijungimas ir konfigūravimas. Atsarginis ryšio kanalas. Informacijos saugumas. Prieigos prie interneto išteklių apribojimai. Nuotolinė prieiga.

Pirkimų organizavimas

Optimalaus modelio pasirinkimas ir konfigūracija. Geriausių pasiūlymų rinkoje paieška. Užsakymas, prekių pristatymo ir gavimo priežiūra.

Techninis palaikymas

Vartotojų konsultacija visais klausimais. Neribotas palaikymas telefonu, el. paštu ir nuotolinis administravimas. Mobiliųjų įrenginių palaikymas.

Duomenų apsauga

Mūsų teisininkai atliks įmonės tvarkomų asmens duomenų saugumo analizę. Atstovaus Jūsų interesams Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Pakonsultuos ir patars kokią dokumentaciją įmonės turi turėti.

Akmens amžius baigėsi ne dėl to, kad baigėsi akmens ištekliai. Tiesiog kažkas pasiūlė geresnę idėją.

– Mokslininkų posakis –

Mūsų klientai