Internetinių svetainių nuoma

WEB svetainių kūrimo studija IT VERSLAS – siūlo internetinių svetainių nuomos paslaugą. Pas mus galite išsinuomoti svetainę vos nuo 10€/mėn. Po 4 nuomos metų svetainė pilnai perduodama klientui.

Landing page

Vieno puslapio svetainės nuomos kaina yra 10€/mėn. Serverio mokestis įskaičiuotas į kainą. Pasirašant sutarti nemažiau kaip 2 metams domenas .lt ar .eu yra dovanojamas tokiam laikotarpiui kuriam buvo sudaryta sutartis.  

Įmonės svetainė

Įmonės svetainės nuomos kaina yra 15€/mėn. Serverio mokestis įskaičiuotas į kainą. Pasirašant sutarti nemažiau kaip 2 metams domenas .lt ar .eu yra dovanojamas tokiam laikotarpiui kuriam buvo sudaryta sutartis.  

Internetinė parduotuvė

Elektroninės parduotuvės nuomos kaina yra 30€/mėn. Serverio mokestis įskaičiuotas į kainą. Pasirašant sutarti nemažiau kaip 2 metams domenas .lt ar .eu yra dovanojamas tokiam laikotarpiui kuriam buvo sudaryta sutartis.  

KITOS SVETAINĖS

Naujienų, skelbimų, nuomos ir kitų portalų nuomos kaina yra nuo 10€/mėn. Serverio mokestis įskaičiuotas į kainą. Pasirašant sutarti nemažiau kaip 2 metams domenas .lt ar .eu yra dovanojamas tokiam laikotarpiui kuriam buvo sudaryta sutartis.  

Apie interneto svetainių nuomą

Serveris įskaičiuotas

Jums nereikės papildomai mokėti už serverio nuomą.

Svetainės priežiūra.

Visa svetainės nuomos laikotarpį mes rūpinsimės jūsų svetainės technine būklę.

Neribotas funkcionalumas

Jūsų svetainė neturi ribų. Mes prijungsime prie svetainės reikalinga funkcionalumą.

Laikina nuoma

Po 4 metų nuomos, galutinis svetainės savininkas busite jus ar jūsų įmonė.

Užklausa internetų

Užsakykite skambutį

Ir mes su jumis susisieksime