Logotipo kūrimas

Logotipas yra svarbiausia prekės ženklo identifikavimo priemonė!

Logotipas suteikia prekės ženklui matomą, apčiuopiamą vaizdą, kurį vartotojas „perskaito“ greičiau nei žodžius. Todėl bet koks iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas logotipo dizaino trūkumas gali lemti neteisingą ar nepageidaujamą prekės ženklo suvokimą ateityje.

Kuriame logotipus, kurie ne tik dera prie prekės ženklo siužeto, bet ir gali būti naudojami kuo geriau išryškinti prekės ženklą ir suteikti jam tinkamus akcentus.

Logotipo kūrimo etapai:

Svarbūs momentai kuriant logotipą:

  • Bendros būsimo įmonės logotipo koncepcijos kūrimas
  • Apybraižos tobulinimas, stilistika, idėjos vizualizavimo būdai, eskizo kūrimas;
  • Dizainerių, iliustratorių ir tipografijos specialistų komandos parengtas išsamus būsimo prekių ženklo unikalaus vizualinio identiteto brėžinys.

Kuriant logotipą atsižvelgiama į tai, kokioje laikmenoje jis bus naudojamas, kaip jį galima pritaikyti, ar jis atlaikys inversijos testą ir ar atspindi pagrindines organizacijos idėjas.

Logotipas, kaip prekės ženklo identifikatorius ir identiteto nešėjas, tampa atspirties tašku kuriant įmonės identitetą, t. y. atributus, kurie bus pateikiami ant vizitinių kortelių, firminių blankų, aplankų, kanceliarinių reikmenų, įmonės transporto priemonių ar net naudojami kuriant prekybos salės dizainą.

Mūsų požiūris

Kuriame ryškius, charakteringus logotipus, kurie puikiai pristato jūsų prekės ženklą ir ilgam išlieka klientų atmintyje.

Kodėl verta rinktis mus logotipui kurti?

KŪRYBINĖS IDĖJOS
Kad sukurtume išskirtinį logotipą, kuris puikiai perteiktų pagrindines įmonės vertybes, mūsų dizaino komanda nuodugniai išnagrinėja jūsų įmonę, produktus ir visą verslą.
PRIIMTINA KAINA
Mūsų studijoje visų darbų kaina visada sąžininga, nes ji nėra nustatoma "iš lubų", o apskaičiuojama tik pagal specialistų sugaištą laiką projektui įgyvendinti.
DARBO KOKYBĖ
Mūsų dizaineriai stengiasi, kad kiekvienas naujas projektas taptų nauju meno kūriniu - mes ne tik gaminame logotipus, bet kiekvieną jų padarome unikalų ir įsimintiną.

Naujausi straipsniai

No posts found