Lubos kitaip

Įtempiamos lubos "Lubos kitaip"

Kiekvienas buto ar namo savininkas nori, kad jo namai būtų jaukūs, gražūs ir stilingi. Deja, ne visada buto lubos ir sienos yra puikios būklės ir išvaizdos. Mes Jums siūlome įtempiamas lubas, kurios suteikia idealiai lygų paviršių o tekstūra suformuoja įdomius efektus. Įtempiamos lubos gali būti montuojamos bet kurioje buto patalpoje, nes šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti ekologišką, įvairių tekstūrų ir atspalvių audinį.

Tikslas

Įtempiamos lubos siūlančios įmonės svetainės, turinčios unikalų dizainą ir atsižvelgiančios į įmonės identitetą, sukūrimas

Įgyvendinimas

Darbas buvo suskirstytas į 6 etapus: poreikių rinkimas, struktūros kūrimas (prototipų kūrimas), projektavimo darbai, faktinis išdėstymas ir programavimas, integravimas su CRM ir testavimas. Kiekviename etape glaudžiai bendradarbiavome su klientu ir atsižvelgėme į visus jo pageidavimus.

Rezultatai

Darbų rezultatas - moderni paslaugų svetainė, pasižyminti unikaliu, kūrybišku dizainu ir pritaikyta visiems įrenginiams. Ši svetainė pasiekė kliento tikslą ir padėjo jam atnaujinti nuomos procesus.