Prieš pradėdami kurti, daugiausia dėmesio skiriame tyrimams duomenų rinkimui, todėl taupome jūsų pinigus.

Kuriame svetaines nuo A iki Z, kurios sprendžia verslo problemas ir atneša pelno. Kurdami, atkreipiame dėmesį į tikslinės auditorijos tyrimą, jūsų verslo specifiką ir nustatome, kokių tikslų jis turėtų siekti.

Esame įsitikinę savo darbo rezultatais, todėl siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite!

Interneto svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas

Yra tik viena galimybė padaryti gerą įspūdį lankytojui. Vos per 10 sekundžių nusprendžiame, ar mums patinka svetainė, ar ne. Todėl svetainės patogumas ir kokybė turi tiesioginės įtakos internetinių pardavimų skaičiui. Svarbu išlaikyti auditorijos dėmesį, todėl kruopščiai apgalvojame svetainės struktūrą, dizainą ir turinį. Dėl to svetainė gali gerokai padidinti klientų srautą.

Teikiame visas svetainių kūrimo paslaugas: dizaino, mobiliojo ir adaptyvaus dizaino kūrimas, integracija su PaySera, Omniva, DPD ir įvairių išorinių sistemų diegimas.

Naujausia programinė įranga

Šiuolaikinės technologijos

Sumanus patogumas

Individualus požiūris

Programėlių kūrimas

Kuriame individualius programinės įrangos sprendimus išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams. Kuriame bet kokio sudėtingumo programas, pritaikytas jūsų verslo poreikiams: automatizuojame verslo procesus, sprendžiame mažmeninės prekybos, medicinos, finansų, transporto ir logistikos sričių užduotis.

Kuriant specializuotas programėles pirmiausia dėmesys skiriamas galutiniam naudotojui, jūsų tikslinei auditorijai. Viskas paprasta: jūs uždirbate pinigus – mes uždirbame pinigus. Mūsų darbo rodiklis – klientų sėkmė.

Kūrimas Android ir iOS platformose

Trečiųjų šalių sistemų prijungimas

Analizavimo įrankių prijungimas

Palaikymas

Svetainių populiarinimas

Nuorodų nuoma, teksto ir kodo optimizavimas jau seniai nebeduoda norimo efekto populiarinant svetainę. Tik pasitelkus išsamią strategiją galima pasiekti, kad svetainė užimtų aukštas pozicijas ir būtų sėkmingai parduodanti Jūsų svetainę padarysime paprastesnę ir patogesnę, pašalinsime technines klaidas ir pripildysime ją tikslinei auditorijai naudingu turiniu.

SEO optimizavimas yra kruopštus ir sistemingas darbas. Jūsų pajamos tiesiogiai priklauso nuo populiarinimo kokybės. Todėl norint pasiekti rezultatą, labai svarbu parengti specialiai pritaikytą strategiją.

Pagrindiniai populiarinimo metodai

Pirmieji rezultatai per du mėnesius

Kas mėnesį techninis svetainės auditas

Svetainės tobulinimas

Susisiekite su mumis ir pradėkime

Kontaktai

Vyksta atnaujinimo darbai

Mes atsinaujiname

Dėl paslaugų kreipkitės: