Užsakyti interneto svetainęSVETAINĖ, PARDUOTUVĖ

IT VERSLAS interneto svetainių kūrimo studija atlieka visą spektrą WEB programavimo darbų, ir pas mus galite užsisakyti interneto svetainės bei elektroninės parduotuvės kūrimą bei tobulinimą. Mes atliksime visą ciklą - prototipo ir dizaino kūrimą, adaptyvų išdėstymą, programavimą, pasiūlysime tolesnę paramą ir plėtrą.

Dizainas, logotipas

Šiuolaikiniam verslui reikalingas aukštos kokybės visų jos struktūrinių elementų tyrimas. Parengsime modernią sąsają, atitinkančią įmonės dvasią ir veiklos specifiką, įmonės stiliaus dizainą, įmonės logotipą ir unikalius grafinius elementus (infografiką), kurie padidins konversiją.

TVS integravimas

Turinio valdymo sistema leidžia lengvai valdyti sudėtingos struktūros svetainę. Tai padės jums sutaupyti darbuotojų sąskaitą, nes valdyti svetainę galės vienas žmogus.

SEO optimizavimas

Mūsų SEO specialistai suderins ir optimizuos svetainę paieškos sistemoms, interneto svetainė turės platų funkcionalumą ir paieškos potencialą.

Populiarinimas

Paieškos sistemų rinkodaros tikslas - populiarinti svarbiausias užklausas TOP rezultatuose. Jūs gausite galimybę pritraukti klientų iš skirtingų regionų. Mes atsižvelgiame į organizacijos veiklos geografinį dėmesį, ar tai bus Maskva, ar orientacija į regioninę auditoriją

Aptarnavimas

Priežiūra yra būtina bet kuriam projektui tol, kol reikia didelio srauto ir tikslinio srauto, be viso ko, gerų techninių svetainės parametrų. Tai apima priemones, skirtas pagerinti ir visapusišką interneto rinkodarą, siekiant padidinti pardavimus.

KAIP IR KUR UŽSAKYTI SVETAINĘ INTERNETU

Konsultacija

Jei dar nesate apsisprendę dėl būsimos sistemos struktūros ir jos turinio, aptarsime su jumis galimas galimybes kurti ir plėtoti išteklius, kurie gali uždirbti pajamas

Įmonės svetainė

Įmonių prekės ženklo verslo sprendimas.

Programos telefonams

Mobiliosios programos, veikiančios iOS ir Android platformose.

Internetinė parduotuvė

Skirta dideliems apkrovoms ir automatizuotas pardavimų valdymas.