Vaizdo stebėjimo kameros

/
Security cctv camera at the elevator at the apartment building

Vaizdo stebėjimo sistemų montavimo paslaugos apima diegimo ir konfigūracijos darbus, susijusius su vaizdo stebėjimo sistemų įrengimu kliento patalpose ar kituose objektuose.

Šios paslaugos paprastai apima šias veiklas:

  1. Susipažinimas su kliento poreikiais ir reikalavimais, taip pat vietos apžiūra, kurioje bus įrengiama vaizdo stebėjimo sistema.
  2. Projektavimo darbai, kurie apima vaizdo stebėjimo kameros pasirinkimą, jų skaičių ir vietas, taip pat kabelių maršrutų planavimą ir maitinimo šaltinių (elektra ir tinklas) parinkimą.
  3. Montavimo darbai, įskaitant kabelių tiesimo ir prijungimo darbus, kamerų fiksavimą ir jų krypties nustatymą, taip pat reikiamų aksesuarų (pvz., stovų, laikiklių) tvirtinimą.
  4. Konfigūracijos darbai, kurie apima nustatymus, susijusius su vaizdo stebėjimo sistemos tinklo parametrais, ir kamerų parametrais (pvz., rezoliucija, jautrumas, fokusavimo nustatymai).
  5. Paleidimo ir testavimo darbai, kad užtikrintumėte, kad vaizdo stebėjimo sistema veiktų teisingai ir kad klientas būtų mokomas, kaip naudoti sistemą.

Vaizdo stebėjimo kamerų elektroninė parduotuvė:

Vyksta atnaujinimo darbai

Mes atsinaujiname

Dėl paslaugų kreipkitės: